E-GÜVEN, LİMASOL BANKASI’NIN İMZA SÜREÇLERİNİ ELEKTRONİK ORTAMA TAŞIDI

E-GÜVEN, LİMASOL BANKASI’NIN İMZA SÜREÇLERİNİ ELEKTRONİK ORTAMA TAŞIDI

E-GÜVEN ve LİMASOL BANKASI e-imza hizmeti ile Kuzey Kıbrıs’ta bir ilke imza attıTürkiye’nin ilk elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN, LİMASOL BANKASI’nın iş süreçlerini elektronik ortama taşıyacak bir işbirliğine daha imza attı. E-GÜVEN iş birliği kapsamında LİMASOL BANKASI’nın iş süreçlerini hızlandıracak elektronik imza entegrasyonu için çözümlerini sundu.  E-GÜVEN’in LİMASOL BANKASI ile yaptığı işbirliği ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan bankalar arasında imza süreçlerini elektronik  ortama taşıyan ilk banka oldu.

Bu işbirliği ile elektronik ortama taşınacak imza süreçlerinin, banka çalışanlarının ve müşterilerinin hayatını kolaylaştıracağının altını çizen E-GÜVEN İş Geliştirme, Kurumsal Satış, Kanal Yönetimi ve Pazarlamadan Sorumlu Direktörü Ayşegül Tüzün,

“LİMASOL BANKASI’na sunduğumuz e-imza alt yapı çözümlerimizle Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti’nde bir ilke daha imza attık.  LİMASOL BANKASI ’nın iş süreçlerine entegre ettiğimiz elektronik imza ile banka içi iş akışına hız kazandıracağız. Islak imza sürecinin yarattığı zaman kaybının ortadan kalkmasıyla bankanın müşteri memnuniyetini arttıracağımıza inanıyoruz. Bankacılık süreçlerinde zamanın en önemli kriterlerinden biri olduğunu biliyoruz ve müşteri memnuniyetine yansıyacak bu süreçte LİMASOL BANKASI’na süreçlerinin elektronik ortama taşınmasıyla yüzde 50’ye varan maliyet tasarrufu sağlayacağız. LİMASOL BANKASI  çalışanlarını ve müşterilerini, E-GÜVEN güvencesi altında e-imzanın sağladığı tüm kolaylıklarla tanıştıracağımıza inanıyoruz”dedi.

LİMASOL BANKASI’nın iş süreçlerini elektronik ortama taşırken kaliteli, güvenilir ve ihtiyaçlara cevap veren hizmet ile daha kolay hale getirmek için E-GÜVEN’ i tercih ettiklerini belirten LİMASOL BANKASI  Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu E-GÜVEN’in yüksek güvenlik isteyen finansal uygulamalar için tercih edilen kurumların başında geldiğini söyledi. Yoğurtçuoğlu sözlerini şöyle tamamladı:“Bu işbirliği ile başta  para transferlerinde olmak üzere tüm iş süreçlerimizde çok daha güvenilir ve hızlı işlem gerçekleştirme kapasitesine ulaştık. Müşteri memnuniyeti temelinde hayata geçirilen yeni uygulama sayesinde  müşterilerimize zaman ve mekan sınırlaması olmadan 7/24 hizmet verecebileceğimizi bildirir, uygulamanın hayata geçirilmesinde katkısı bulunan her iki kurum çalışanlarına teşekkür ederim.”

LİMASOL BANKASI Genel Müdür Yardımcısı İlker Bahçecioğlu  “Bu işbirliğiyle müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza daha hızlı ve daha düşük maliyetli hizmet sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

LİMASOL BANKASI  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler “ 75 yıllık köklü bir banka olmasının yanısıra müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan LİMASOL BANKASI E-İmza uygulaması ile iş akışının daha da hızlanacağını ve bunun da müşterilere olumlu yönde yansıyacağını” belirtti.

 
0 Yorum

Yorum Yap