ASUS ZENFONE’A SAHİP OLMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!

ASUS ZENFONE’A SAHİP OLMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!

ASUS’un akıllı özellikleriyle kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştıran cep telefonu serisi ZenFone bundan böyle Mediamarkt, Bimeks, Gold ve Hızlıal’dan alınabilecek.ASUS’un, piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone daha fazla satış kanalından tüketicilere ulaşacak. Geçtiğimiz dönemde Teknosa, Vatan Bilgisayar, Hepsiburada ve Kliksa’dan temin edilebilen ZenFone’lar artık Mediamarkt, Bimeks, Gold ve Hızlal’dan da (hizlial.com) alınabiliyor. 

 ZenFone serisi akıllı telefonlar, akıllı cihazlara özgü yeni kullanıcı arayüzü ZenUI ile birlikte geliyor. Basitleştirilmiş ikonlar ve menüler, cihazın rengiyle uyumlu harika temalar ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran akıllı “What’s Next” özelliği ile ZenUI, üstün işlevselliği kolay kullanımlı arayüz ile birleştiriyor.

ZenFone 6, kullanıcılara detaylı görüntüler sunan, 178 derece görüş açılı 6 inç’lik bir IPS HD ekrana sahip. ZenFone 5’te olduğu gibi desteklediği GloveTouch ve PenTouch teknolojileri sayesinde herhangi bir kalemle veya eldivenle de kullanılabilen ZenFone 6, gücünü 1.6 GHz hızda çalışan Intel Atom Z2560 işlemciden alıyor. 6 inç’lik geniş ekranın ASUS SonicMaster ses teknolojisi ile desteklendiği ZenFone 6, kulaklıkla film izlerken veya oyun oynarken çok daha çarpıcı bir deneyim sunan sanal çevresel ses teknolojisini de destekliyor.

ASUS’a özgü PixelMaster teknolojisiyle desteklenen 13.0 MP’lik ana kamera ve yüksek çözünürlüklü kendi portreleriniz ve video görüşmeler için 2.0 MP’lik ön kameranın da bulunduğu ZenFone 6, Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve Şampanya Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

 

 

 

 

 
0 Yorum

Yorum Yap