VODAFONE’LU ESNAF VESTEL’DEN %20 İNDİRİMLE ISINIYOR

VODAFONE’LU ESNAF VESTEL’DEN %20 İNDİRİMLE ISINIYOR

İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler geliştiren Vodafone İş Ortağı’nın Vestel ile hayata geçirdiği kampanya, esnafın klima ve ısıtıcı maliyetlerinde fırsat sunuyor.Vodafone ile Vestel’in esnafa tasarruf fırsatı yaratma hedefiyle hayata geçirdiği iş birliğiyle Vodafone’lu esnaf klima ve ısıtıcı alışverişlerinde %20 indirimle tanışıyor.

Kampanya kapsamında Vodafone’lu esnaf, kış aylarında özellikle dükkan gibi kapalı alanlarda ısınma ihtiyacını indirimli olarak karşılayabiliyor. Vestel iklimlendirme cihazlarıyla ısınacak esnaf, böylece Vodafone İş Ortağım’ın desteğiyle masraflarında bir avantaj kalemi daha elde etmiş oluyor.

 Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy,“Vodafone İş Ortağım olarak, Türkiye’de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve bundan en çok faydalanacak esnafımızı önemsiyoruz. Esnafın hızla dijital dönüşümde yerini alması için Yarına Hazırım Platformu’yla onları yakından tanımayı amaçlıyoruz. İşlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken, onlar için tasarruf fırsatları yaratmaya odaklanıyoruz. Ekonomimizin gizli kahramanları olan esnafın günlük maliyetlerini kontrol etmelerine yardımcı olmak için, onların ister dükkanlarında, ister evlerinde iklimlendirme ihtiyaçlarında masraf yükünü hafifletmeyi hedefledik.   Türkiye ekonomisini uzun yıllardır ayakta tutan esnafımıza rekabetçilik, verimlilik ve maliyet avantajı sunarak beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz.”dedi.

 

 

 
0 Yorum

Yorum Yap