BT PROFESYONELLERİ MART’TA İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELECEK

BT PROFESYONELLERİ MART’TA İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELECEK

Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim Konferansı BT profesyonellerini 5-6 Mart 2015 tarihlerinde bir araya getirecek.VI. Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim Konferansı Siber Güvenlik-Cyber Security Nexus başlığı ile bu yıl İstanbul’da 5-6 Mart tarihlerinde düzenlenecek. Alanında Türkiye’nin ilk ve tek konferansı olan Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim Konferansı’nda birçok ulusal ve uluslararası firmaların bilişim uzmanları BT Yönetişim ve Denetiminde gelinen noktayı tartışacak.

ISACA’nın Dünyadaki tüm chapter’larından uzmanların davet edildiği bu etkinlikte başta Siber Güvenlik (Cybersecurity Nexus) olmak üzere COBIT 5, Kişisel Bilgiler, Kara para aklama, BT denetiminde kariyer, iş sürekliliği olmak üzere birçok konu ele alınacak.

Konferansa katılanlar, BT Yönetişim ve Denetim konusunda alanında uluslararası alanda en uzman kişilerin yapacakları sunumları ve aktaracakları tecrübeleri dinleme fırsatı elde edecek. Bunun yanı sıra kamu düzenleyici ve denetleyici otoritelerinden bankalara, sigorta kuruluşlarından aracı kurumlara, belediyelerden ilaç sektörüne kadar farklı sektörlerden tüm bilişim yöneticileri ile buluşma fırsatı doğacak. Konferansta ayrıca, CISA, CISM, CIA gibi sertifika adaylarına sınavlar hakkında bilgi, örnek soruların incelenmesinin yanı sıra sertifika sahipleri için CPE kazanma imkanı olacak.
0 Yorum

Yorum Yap