LENOVO, MOBİLE WORLD CONGRESS’DE ÜRÜNLERİNİ TANITTI

LENOVO, MOBİLE WORLD CONGRESS’DE ÜRÜNLERİNİ TANITTI

2’si 1 Arada 16 MP VIBE Shot ve Lenovo Cep Projektörü Lenovo’nun iddiasını bir kez daha gösterdi.Lenovo Mobil İletişim Dünyasının en büyük etkinliği olan Mobile World Congress 2015'te hareket halindeyken de hayattan daha fazla an yakalamak ve paylaşmak için akıllı telefon portföyüne katılan 3 yeni heyecan verici ürününü tanıttı:  VIBE Shot ve Lenovo Cep Projektörü ve yeni akıllı telefonu A7000.

Lenovo, VIBE Shot'ı mobilite özellikleriyle her anın yakalanmasına yardımcı olacak şekilde tasarladı. İlk 2'si 1 arada kameralı akıllı telefon Lenovo VIBE Shot'da fotoğraf kamera ve ikinci olarak da yüksek performanslı akıllı telefon bir araya geldi.

Lenovo’nun tanıttığı ikinci ürün ise insanlara her an eğlencenin doruğunda hissettirmek için tasarlanan yeni Lenovo Cep Projektörü oldu.

Kullanıcılar VIBE Shot’ın güçlü bağımsız akıllı telefon teknolojileri ile elde edecekler. VIBE Shot, yüksek ve hızlı otomatik kızılötesi odağı ile de dikkat çekiyor.

Hem akıllı ön ayarlara hem de gelişmiş profesyonel ayarlara sahip kullanıcılar, bir tuşla iki ayar arasında kolayca geçiş yaparak kamerayı istedikleri gibi kullanabilecekler. VIBE Shot, 5 inç FHD ekranı ve bir o kadar güçlü performansı sayesinde mükemmel sonuçlar veriyor. 6 parça lens yerleştirilmiş 16MP Arka kamerası ve düşük ışık sensörü ile loş ışıkta bile fotoğraflara hazır olun. Qualcomm® Snapdragon™ işlemcide Android™ 5.0 Lollipop özelliğine ek 128 GB müzik, film ve fotoğraf depolamak için mikroSD seçeneği ve 32 GB gibi büyük bir depolama alanı sunuyor. VIBE Shot aynı zamanda 8 MP selfie kamerasına sahip.
0 Yorum

Yorum Yap