SEKTÖRÜN GELECEĞİ CCR ÇAĞRI MERKEZİ TEKNOLOJİ ZİRVESİ’NDE ELE ALINIYOR

SEKTÖRÜN GELECEĞİ CCR ÇAĞRI MERKEZİ TEKNOLOJİ ZİRVESİ’NDE ELE ALINIYOR

CCR, çağrı merkezi sektörünün geleceğini Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi’nde sektörün öncüleri ile birlikte tartışıyor.Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşecek zirvede Call Steering, Voice Biometrics, Speech Recognition, Speech Analytics gibi geleceği şekillendirecek teknolojiler ele alınacak. Bu teknolojilerin yanı sıra sektördeki önemi her geçen gün artan BDDK ve BTK Uyumlu Güvenli Outsource Yönetimi, Çağrı Merkezinde Sosyal Medya Yönetimi, Finans, Telekom ve Outsource Sektörlerine Özel Çözümler gibi konular da önemli konuşmacıların katılımıyla irdelenecek.

Vodafone Bilgi A.Ş., Callpex, Artı Varlık Yönetim A.Ş., Conversocial, Nuance Communications, Interactive Intelligence, Sunrise gibi yerli ve yabancı firmalardan farklı alanlarda uzman kişilerin tecrübe ve vizyonlarını paylaşacağı zirvede CCR CEO’su Türker Erkin de konuşma yapacak.

Türkiye ve dünyadaki çağrı merkezi sektörüne ve teknolojilerine yön veren birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı teknoloji zirvesinde Avrupa ve Türkiye’den Başarı Hikayeleri de program dahilindeki konu başlıkları arasında yer alıyor. 
0 Yorum

Yorum Yap