SAP S/4 HANA İLE ŞİRKETLER ‘SADELİĞİ’ YAKALIYOR.

SAP S/4 HANA İLE ŞİRKETLER ‘SADELİĞİ’ YAKALIYOR.

SAP S/4 HANA ile 20’nci yüzyılın karmaşık BT altyapısı tarihe karışıyor, şirketler dijital ekonominin yönettiği dünyada sadeliği ve inovasyonu yakalıyor.SAP HANA için özel olarak geliştirilmiş SAP Business Suite 4 SAP HANA (S/4 HANA) 15 Nisan Çarşamba günü House Hotel Bosphorus’da gerçekleşen bir toplantıyla tanıtıldı. SAP Genel Müdürü Zeynep Keskin ve SAP Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Candan ev sahipliğinde gerçekleştirilen lansman toplantısı SAP Satış Destek Hizmetleri Direktörü Ahmet Engin Tekin ve Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal’ın sunumlarıyla renklendi.

 

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, “SAP olarak benimsediğimiz “Sadeleşme” vizyonumuz doğrultusunda 3 Şubat 2015’te New York Borsa’sında yapılan dünya lansmanı ile S/4HANA adını verdiğimiz yeni nesil kurumsal yazılımımızı pazara sunduk. Sürdürülebilir büyüme ve rekabette fark yaratabilmek için, kişilerin ve kurumların işlerini sadeleştirip fazla yüklerinden kurtularak hayatına devam edebilmesi çok önemli.  S/4HANA, insanları ve yazılım teknolojilerini bir araya getirerek gerçek zamanlı, bağlantılı ve basit iş süreçleri tasarlamaya imkan sağlıyor. Dijital çağ için tasarlanan S4/HANA ile 20’nci yüzyılın karmaşık BT altyapısının sonunun başladığına inanıyoruz’’ dedi.  

“Alman Milli Takımı Dünya Şampiyonluğu’nu SAP sayesinde kazandı”

 

SAP Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, “SAP S/4HANA şirketlerin dijital ekonomi çağına geçişini kolaylaştıracak.  Bu kapsamda SAP olarak uygulama alanında 40 yılın üzerinde sahip olduğumuz uzmanlığımızla, veri tabanı alanındaki yolculuğumuzu bir araya getirerek 300 bine yakın müşterimize SAP uygulamalarını gerçek zamanlı yalın bir şekilde kullanabilecekleri bir platform sunduk”, diye konuştu.

SAP S/4HANA’nın veriyi gerçek zamanlı analiz etme ve gerçek zamanlı sonuç sunma konusunda çok büyük avantajlar sunduğuna değinen Aksakal,“Bir futbol maçı sırasında doğru anda doğru hamleyi yapabilmek adına maç anının analiz edilmesi çok büyük önem taşıyor. Alman Milli Takımı bu amaçla takımın daha hızlı ve seri bir oyun çıkartması ve görevleri daha hızlı yerine getirmesi amacıyla bir teknoloji projesi başlattı ve SAP ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda SAP HANA üzerinde çalışan Match Insights uygulaması sayesinde Alman Milli Takımı’nın verilerinin gerçek zamanlı analiz edilip teknik ekibe gerçek zamanlı veri ulaşması sağlandı. Bu da takıma 2014 yılı Dünya Kupası şampiyonluğunu getirdi” dedi. 

 
0 Yorum

Yorum Yap