ANADOLU BİLİŞİM’DEN ŞİRKETLERİ İNOVASYONLA BULUŞTURAN SAP ÇÖZÜMLERİ

ANADOLU BİLİŞİM’DEN ŞİRKETLERİ İNOVASYONLA BULUŞTURAN SAP ÇÖZÜMLERİ

Anadolu Bilişim, SAP İnovasyon Forum 2015’in Bronz Sponsoru oldu.Türkiye’de bilişim hizmetlerinin öncüsü olma vizyonuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren Anadolu Bilişim, SAP İnovasyon Forum 2015’te Bronz Sponsor olarak yer aldı. SAP İnovasyon Forum, bu yıl Harbiye Rumeli Sergi Sarayı’nda düzenlenecek. Gerçek inovasyona hayat verecek kıvılcımın teknolojiyle nasıl yaratılacağına odaklanacak etkinlikte bilişim dünyasından profesyoneller bir araya gelecek.

 

Şirketlerde inovasyon artık sadece bilişim özelindeki geliştirmelerle değil, iş kolları içerisindeki kurumsal çözümlerle de yenileniyor. Türkiye’de firmaların en büyük beklentisi olan kaliteli servisi sunmaya odaklanmış bir hizmet şirketi olan Anadolu Bilişim, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik esnek çözümler sunuyor.

 

Ürün zenginliği, çözüm çeşitliliği ve kullanım açısından yaygınlıkları itibarıyla bilişim endüstrisinde iz bırakmış birçok markayla iş birliği bulunan Anadolu Bilişim, SAP’nin Yetkili Servis İş Ortağı ve Uzman İş Ortağı olarak faaliyet gösteriyor. Anadolu Bilişim, SAP’nin PartnerEdge Channel programı dahilinde iş ortaklarına verdiği SAP PCoE sertifikasının sahibi olarak, Uzman İş Ortağı sıfatıyla müşterilerine üstün kalitede hizmet ve ürün ulaştırıyor. SAP standartlarına uygun çözüm ve ürünlerin satış lisansıyla birlikte, SAP çözümlerinin müşteri ihtiyaçlarına yönelik uygulaması konusunda da uzmanlığını sergiliyor. Anadolu Bilişim müşterileri, SAP’nin verimlilik ve rekabetçilik artışı sağlayan inovatif çözümlerini, dünyanın ilk gerçek zamanlı bellek içi platformu olan SAP HANA üzerinde, Anadolu Bilişim Data Center’ın güvenli altyapısıyla kullanabiliyor.

 

Anadolu Bilişim’in SAP hizmet çözümlerimiz kapsamında, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), İş Zekası (BI), Büyük Veri Analizi gibi uygulamalar yer alıyor. SAP ERP içerisinde finansal modüller (FI) kapsamında defteri kebir muhasebesi, satıcılar muhasebesi, müşteriler muhasebesi, nakit yönetimi, fon yönetimi, yatırım yönetimi ve duran varlık yönetimi süreçleri yönetilebiliyor. Maliyet muhasebesi (Controlling - CO) modülleri kapsamında masraf yeri muhasebesi, kâr merkezi muhasebesi, kârlılık analizi ve ürün maliyetlendirme süreçlerine erişiliyor. Müşterilerimiz; lojistik modüller kapsamında malzeme yönetimi, satın alma ve stok yönetimi, depo yönetimi, satış, dağıtım, üretim, planlama, bakım, onarım, kalite yönetimi ve servis yönetimi süreçlerini yönetebiliyor. İnsan kaynakları modülleri kapsamında başvuru yönetimi, personel idaresi, organizasyon yönetimi, zaman yönetimi, bordro, eğitim yönetimi, personel masraf planlaması, yönetici masaüstü, personel gelişimi, çalışan self servisi, yönetici self servisi süreçleri gelişmiş entegre uygulamalar ve başarılı lokalizasyon çözümleriyle yönetiliyor.

 
0 Yorum

Yorum Yap