AVEA’DAN ESNAFA ‘VERESİYE TARİFE’

AVEA’DAN ESNAFA ‘VERESİYE TARİFE’

Avea, Türkiye’de mobil sektörde ilk kez esnafa özel oluşturduğu “Ödeme Erteleme Hakkı”nı hayata geçirdi.Avea, esnafın iletişim ihtiyaçlarına cevap vermek üzere ayrıcalıklı bir teklif olan Veresiye Tarife’yi hizmete sundu. Veresiye Tarife’yi tercih eden Avealı esnaf, bol bol konuşma, mesajlaşma ve internet hizmetlerinden faydalanmanın yanı sıra Avealı esnafla ücretsiz ve limitsiz konuşma fırsatı da yakalıyor.

 

Veresiye Tarife ile Avea, tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra Türkiye’de ilk kez müşterilerine faturalarını “Ödeme Erteme Hakkı” da tanıyor. Veresiye 1000 tarifesinde 60 TL, Veresiye 2000 tarifesinde ise 100 TL’yi aşmayan borç tutarları 12 ay boyunca gecikme faizi olmadan ve hat kapanmadan ertelenebiliyor.

 

Dehşan Ertürk: “Esnafın hem gönlü hem cebi rahat olsun”

 

Avea olarak esnafın önceliklerinin ve ihtiyaçlarının farkında olduklarını ifade eden Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, “Esnafın hem gönlü hem cebi rahat olsun istedik; ayrıcalıklı tarifelerle beraber, Türkiye’de ilk kez esnafa mobil telefon fatura ödemelerini erteleme olanağı tanıdık. Avea, esnafı anlayan, onların yanında olan bir marka. Bu nedenle esnafımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, onları en iyi şekilde faydalanabilecekleri bir tarifeyle buluşturmak istedik. Bu vesileyle Veresiye Tarife’yi esnafımızın hizmetine sunmaktan dolayı memnunuz” dedi.

 

Esnafa uygun en ayrıcalıklı tarife Avea’dan

 

Veresiye Tarife’den tüm esnaflar ve kendi hesabına çalışanlar, faaliyetlerini gösteren bir belge göstererek faydalanabiliyor. Veresiye 1000 tarifesinde aylık 19 TL karşılığında her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 1 GB mobil internetin yanı sıra Avealı esnafla limitsiz konuşma ve 60 TL’ye kadar ödeme erteleme hakkı sunuluyor. Veresiye 2000 tarifesinde ise aylık 29 TL karşılığında her yöne 2000 dakika, her yöne 1000 SMS, 2 GB mobil internet ve 100 TL’ye kadar ödeme erteleme hakkı bulunuyor.

 
0 Yorum

Yorum Yap