TREND MİCRO SECURİTY 10 İLE GÜVENLİKTE YENİ BİR DÖNEM!

TREND MİCRO SECURİTY 10 İLE GÜVENLİKTE YENİ BİR DÖNEM!

Trend Micro Security 10 ürün ailesini kullanıcıların beğenisine sundu.Trend Micro, bireysel kullanıcılar için tam ve kapsamlı bir koruma sağlayan ve yeni Microsoft Windows 10’la tamamen uyumlu Trend Micro Security 10 ürün ailesini duyurdu. Microsoft Windows 10 ile eş zamanlı olarak kullanıcılarla buluşan Trend Micro Security 10, Windows 10 platformuna geçiş yapan kullanıcıların da kesintisiz bir şekilde güvende kalmasını sağlıyor.

 

Trend Micro Security 10, herhangi bir işletim sistemi, cihaz ya da platform sınırlaması olmaksızın kullanıcıların gizliliğini ve veri güvenliğini sağlayabiliyor. Kullanıcılar hem kişisel hem de iş için kullandıkları PC, Mac, Android, iOS cihazlarda veri hırsızlığına ve zararlı çevrimiçi tehditlere karşı korunabiliyorlar. Trend Micro Security 10 serisindeki ürünler geleneksel veri güvenliği ürünlerine oranla 50 kat daha hızlı çalışıyor. Dünya çapındaki Trend Micro bulut ağıyla bütünleşmiş binlerce izleme noktasından alınan gerçek zamanlı verilerle her gün 250 milyondan fazla tehdide karşı koruma sağlıyor.

 

Trend Micro Security 10 sunduğu ileri teknolojili çözümlerle, gün geçtikçe artan tehditlere karşı kullanıcıların çok daha güvenli bir çevrimiçi deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor. Virüsler, casus yazılımlar, solucanlar, Truva atları gibi zararlı yazılımları engellemenin yanında yeni sürümle gelen sosyal medya koruması, SSL doğrulaması, fidye yazılımları ve çevrimiçi bankacılık koruması ile dijital yaşamınızın kalitesini yükseltiyor.

 
0 Yorum

Yorum Yap