“TEKNO TEKİR” HER EVE MUTLULUK GETİRECEK

“TEKNO TEKİR” HER EVE MUTLULUK GETİRECEK

Türk Telekom yeni müşteri yaklaşımını, reklam yüzü Tekno Tekir ile müşterilerine taşıyacak. “Mutluluk Evinizde” sloganıyla yola çıkan Tekno Tekir’in sunduğu ilk ürün ise Türkiye’nin ilk akıllı telefonu E4.Türk Telekom, dijital dönüşüm vizyonuna yeni bir yüzle devam ediyor. Şirketin yeni reklam yüzü Tekno Tekir, Türk Telekom’un sunacağı yeni ürün, çözüm ve hizmetlerle teknolojiyi evlere taşıyacak. “Mutluluk Evinizde” sloganıyla Türk Telekom müşterine özel avantajlı hizmetler Tekno Tekir ile ulaşacak.

Tekno Tekir’in sunduğu ilk Türk Telekom ürünü Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonu olan E4 oldu. Türk Telekom müşterileri E4 ile internete girebilecek, TV seyredebilecek, cep telefonundaki rehberi ev telefonuna aktarabilecek. Bunun yanında E4’te oyun oynama ya da uygulama yükleme özellikleri de bulunuyor.

MUTLULUĞU ARTIRACAK YENİ ÜRÜN VE HİZMETLER

Türk Telekom olarak ‘Evdeki Mutluluk’ kavramını sahipleneceklerini ifade eden Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, “Ev telefonuyla tüketicilerin hayatına girmiş bir marka olarak evi, ev yaşamını ve evdeki mutluluğu sahipleniyoruz. Bunun ilk müjdesini de, internete girebilen Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonu E4 ile verdik. Yeni dönemde hem evlerde hem de dışarıda mutluluğu artıracak yeni ürün ve hizmetlerimiz olacak; tüm bunları sevimli kedimiz Tekno Tekir tanıtacak. Tekno Tekir, evlere teknolojiyi taşımakla kalmayacak. Kendi sektöründe Türkiye’nin saygın markalarıyla yapacağımız işbirlikleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara çeşitli avantajlar sağlayacak” diye konuştu.

TEKNO TEKİR İLE 360 DERECE İLETİŞİM

Türk Telekom’un yeni reklam  yüzü Tekno Tekir, yeni dönemde markanın eve yönelik ürün ve hizmetlerini anlatacak. Türk Telekom markasının taşıyıcı öğesi olarak hayata geçirilen Tekno Tekir, büyük bir emeğin sonucu doğdu. Dolayısıyla Tekno Tekir’in uzun soluklu bir reklam projesi olması hedefleniyor. Türk Telekom’un sunduğu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı eve ve aile bireylerine yönelik hizmetlerden oluşuyor. Evin insanların kendini en rahat ve huzurlu hissettiği ortamlardan biri olduğu gerçeğinden yola çıkılan kampanyada, Türk Telekom ürünlerini taşıyacak karakterin ev ortamı ile çok yakından ilişkili olması, evdeki sıcaklığı huzur ve mutluluğu başarıyla yansıtabilmesi hedeflendi. Mutlu ve şirin bir ev kedisi bunun için en uygun ikondu şüphesiz. Oluşturulan animasyonla da kedilerin en şirin özelliklerini vurgulayan, bembeyaz, mavi gözlü, görenleri gülümsetecek ve içini ısıtacak bir karakter ortaya kondu.

Tekno Tekir kampanyasında 360 derece iletişim planlanıyor. Hedeflerinin en yüksek erişimi sağlamak olduğunu belirten Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Aslıhan Ahızkal, “Biz sempatik tavırları ve çözüm odaklı öneri ve yaklaşımlarıyla Türk Telekom’un yenilikçi, avantajlı ürün ve hizmetlerini, insanların hayatına getirdiği kolaylıkları anlatacak olan Tekno Tekir’i çok sevdik. Tüketicilerin de Tekno Tekir’i en az bizim kadar seveceklerini düşünüyoruz” dedi. Ahızkal, Türk Telekom olarak geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunduklarını hatırlatırken, yeni dönemde, ünlü isimlerle işbirliği yaparak ilerleyecekleri projelerin yanında, sadece Tekno Tekir ikonunu kullanacakları projeler de gerçekleştireceklerini söyledi.
0 Yorum

Yorum Yap