BÜYÜK VERİ’NİN LİDERLERİ SMARTCON ZİRVESİ’NDE BULUŞACAK

BÜYÜK VERİ’NİN LİDERLERİ SMARTCON ZİRVESİ’NDE BULUŞACAK

smartcon2016 İstanbul Zirvesi, 31 Mayıs - 1 Haziran 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.Büyük veri, nesnelerin interneti, gelişen teknolojiler ve bunların iş uygulamaları ile, bu eksende yer alan  girişimcilik konularının öne çıktığı smartcon2016 İstanbul Zirvesi, 31 Mayıs - 1 Haziran 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

İş ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Zirveye, dünyanın ilk robotik stand-up komedyeni Marilyn Monrobot’un kurucusu Heather Knight, The Economist’in Data Editörü Kenneth Iliinsky’in yanı sıra ABD Merkez Bankası FED, DataSpark, Teradata, Barclays, T-mobile ve Yahoo gibi kuruluşlarda çalışmış üst düzey isimlerin katılacak. Etkinlikte bu yıl ilk kez, erken kayıt yaptıran katılımcılardan on kişi, özel bir yemekte smartcon konuşmacıları ile bir araya gelebilecek.

İş ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinin başarılı iş uygulamalarını paylaşmaları için davet edildiği zirvede katılımcılar, Big Data, Connected World; IoT Day ve Start Up Day olarak 3 etkinliğe giriş yapabilecekler.
0 Yorum

Yorum Yap