TBD İLE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ARASINDA İŞBİRLİĞİ

TBD İLE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ARASINDA İŞBİRLİĞİ

TBD, Bayındır Sağlık Grubu ile sağlık hizmetlerinde işbirliğine imza attı. İki grubun da önem verdiği bu beraberlik, sağlık ve bilişim sektörünü bir araya getirecek.Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Yönetim Kurulu Başkanı İ.İlker Tabak ve Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin arasında imzalanan anlaşma ile derneğin 12 bini aşkın üyesi Bayındır Sağlık Grubuna bağlı, hastaneler, tıp merkezi ve diş kliniklerinden özel imkanlarla yararlanabilecek.

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti hedefiyle Bayındır Sağlık Grubu’nu tercih ettiklerini belirten TBD Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak, “Bayındır Sağlık Grubu ile değerli dernek üyelerimizin kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti almalarını sağlamak amacıyla bir işbirliğine imza attık. Tüm üyelerimiz için anlaşmanın hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin ise, koruyucu/önleyici kontrol ve tedavilerin, erken teşhis imkanı yaratmasının yanı sıra, olası işgücü kayıpları, yaşam kalitesi ve toplum sağlığı açısından da önemli olduğunu vurguladı. Bu anlaşmanın büyük önem taşıdığını belirten Sevgin, 12 bin üyeli bu büyük kurumun birinci derece yakınları ile birlikte sağlığının kendilerine emanet olmasının gururunu yaşadıklarını belirtti.
0 Yorum

Yorum Yap