NETAŞ, AVAYA TARAFINDAN YILIN PARTNERİ SEÇİLDİ

NETAŞ, AVAYA TARAFINDAN YILIN PARTNERİ SEÇİLDİ

Netaş, Avaya tarafından “Global Avaya Full Stack Partner” büyük ödülüne layık görüldü.Netaş, Avaya tarafından Hindistan, Çin, Rusya, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede, 18 iş ortağı arasından “Global Avaya Full Stack Partner” büyük ödülüne layık görüldü. Netaş’ın yılın partneri seçildiği bölgede, global olarak büyüyen 78 ülke yer alıyor. Dubai’de gerçekleşen törene Netaş adına, Uluslararası Pazarlar Genel Müdürü Ali Kuralkan katıldı.

 

 Netaş olarak kayda değer başarılara ulaştıklarını ve yeni pazarlara adım attıklarını belirten Netaş Uluslararası Pazarlar Genel Müdürü Ali Kuralkan “Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü Netaş vizyonuyla son dönemde yeni pazarlara olan yaklaşımımızı değiştirdik. Artık fiyat odaklı ve parçalara ayrılmış geleneksel modellemeler yerine, değer tabanlı ve uçtan uca iletişim çözümlerini ön planda tutuyoruz. Yaptığımız işlerin sonuçlarını ölçümlemek ve değer tabanlı servis modellerini kullanmak, müşterilerimizle olan bağlarımızın güçlenmesini sağlıyor” dedi.

 

Avaya Kuzey, Doğu, Güney ve Orta Afrika Genel Müdürü Hatem Hariri ise“2014 yılında Hindistan’dan Çin’e, Rusya’dan Orta Asya ve Afrika’ya uzanan pazarda çift haneli büyüklüğe ulaştık ve bunun neredeyse yüzde 90’ını iş ortaklarımıza borçluyuz. Ödülü kazananlar, değer tabanlı servisleri benimseyen ve müşterilerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan iş ortaklarımız oldu. Bu kapsamda başarılarından dolayı son derece gurur duyduğumuz Netaş, 2014’teki danışmanlık gücü ve proje yönetimiyle, farkını ortaya koydu. Netaş ile iş ortaklığımızı devam ettirmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

 
0 Yorum

Yorum Yap